ו'02212020

  עדכון אחרון 10:51:43 AM

נושא : משרד החקלאות של העם
קטגוריות
  • חזרה
  • אין קטגוריות משנה כרגע
חקלאות אקוופונית לפתרון חקלאי עירוני

חקלאות אקוופונית לפתרון חקלאי עירוני

מטרת הקבוצה היא להציע מידע ולבסס מצע בנושא חקלאות אקוופונית עירונית. כחלק ממסגרת הפתרונות אותם אנו מנסים לחבר לתשתית ברת קיימא של משרד החקלאות של העם. הרעיון הגלובלי הוא לקרב את האוכל המגודל לציבור ובכך ליצור קימות וכן קיצור שרשרת האספקה אשר גוזר את הנתח המרכזי במחיר הירקות. החלום של חקלאות אקוופונית הוא גידול צמחי מאכל על בריכות מים אשר משמשות לגידול דגי מאכל. הפסולת של הדגים מזינה את האוכל ולהיפך.
נוצר ב: שני, 22 אוקטובר 2012
3 חברים 0 דיונים 0 תגובות על הקיר
שותלים בעיר

שותלים בעיר

קבוצה זאת נועדה לקדם שתילת עצים וצמחי מאכל בערים בארץ. המטרה היא להוריד את עלויות המחיה בארץ דרך מתן פרי וירק לכל אזרח בהישג יד. ייצור פרטי מבוזר במשק על ידי הציבור יגרמו לשרשרת של פעילויות הביקושים ירדו, המחירים ירדו, השפע יגדל - ונהיה כחברה עמידים למתקפות שונות שממשמשות על חיינו בכל יום הקבוצה כאן מאורגנת בפייסבוק - ומי שמצטרף לכאן - יופנה לקבוצות שקיימות להתעוררות ברשת שנועדו לעשות את הנושאים הבאים. 1. יצירת תשתית 2. איסוף והפצת מידע לכלל הציבור 3. ייזום של פרוייקטים של שתילה והפרחת העיר 4. טיפול ברמה החוקית לקידום הנושא דרך הממשל ברוכים הבאים
נוצר ב: שלישי, 11 ספטמבר 2012
2 חברים 0 דיונים 0 תגובות על הקיר
יערות מאכל מבוססי קהילה

יערות מאכל מבוססי קהילה

חקלאות ברת קיימא בשנות האלפיים קבוצה זאת נועדה לדון בעתיד החקלאות ולתכנן מערך של "יערות מאכל" כחקלאות אלטרנטיבית מבוססת קהילה.
נוצר ב: שישי, 25 מאי 2012
2 חברים 2 דיונים 0 תגובות על הקיר

אירועים קרובים

עדכונים ממועצת העם